“Babyluv x V Spa sügiskampaania” kampaaniareeglid

Kõik oktoobris Babyluvi e-poest või stuudiopoest sooritatud vähemalt 50€ suurused ostud osalevad automaatselt Babyluv x V Spa sügiskampaanias, mille peaauhinnaks on ööbimine V Spa Deluxe toas koos piiramatu spaakülastusega.

KORRALDAJA
Kampaania korraldaja on Solitude OÜ (Babyluv), aadressiga Marati 5, Tallinn 11712 , www.babyluv.ee

KAMPAANIA PERIOOD
01.10.2020 kuni 31.10.2020

AUHIND
Kampaania auhinnaks on ööbimine V Spa Deluxe toas kahele täiskasvanule koos piiramatu spaakülastusega väärtuses 160€.
Lapsed kuni 5a ööbivad tasuta, 6-15a ööbivad hinnaga 29€/öö, 16a ja vanemad lapsed ööbivad hinnaga 44€/öö.
Pakett kehtib 1 aasta alates väljaloosimise kuupäevast P-R. Väga kõrge nõudluse puhul kindlale kuupäevale on V Spal õigus broneeringut mitte kinnitada.

OSALEMINE
Kampaanias osalemiseks tuleb kampaania perioodil sooritada Babyluvi e-poest või stuudiopoest vähemalt 50€ ost. E-poest ostes toimub kampaanias osalemine automaatselt. Stuudiopoest ostes palume täpsustada osaleja nimi, e-mail või telefoninumber.
Osaleja võib kampaania prerioodil osaleda kampaanias mitu korda suurendades nii võidu tõenäosust. Kampaanias osalemiste arv ei ole piiratud.

LOOSIMINE
Võitjad loostakse välja novembri esimesel nädalal ning võitjaga võetakse telefoni või emaili teel ühendust 3. tööpäeva jooksul.
Juhul, kui võitja ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-mailidele) 5 tööpäeva jooksul peale esmase kontakti loomist, kaotab ta õiguse auhinnale ning valitakse uus võitja.
Võidetud auhinda ei saa asendada teise auhinnaga ega hüvitatata ka selle maksumust rahas.

PRETENSIOONID JA NENDE LAHENDAMINE
Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhinna väljaandmine vääramatu
jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele sotsiaalmeedia vahendusel.
Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleks saata kirjalikult [email protected]